Sobota, 21. októbra 2017 (Uršula)

GAMČA hravá

1. ročník turnaja v spoločenských hrách

Pre koho je súťaž určená

Primárne by si mali zmerať sily žiaci 2. stupňa ZŠ a primy - kvinty osemročných gymnázií, ale môžu sa prihlásiť aj starší záujemci. V prípade prílišného záujmu upredostníme žiakov 2. stupňa.

Pozvánka

Termín

20. októbra 2012 (sobota) od 9.00

Miesto

Gymnázium, Grösslingová 18 - stretneme sa vo vestibule školy

Hry, ktoré sa budú hrať

  • Carcassone
  • Blokus
  • Dáma
  • Ubongo
  • Osadnící z Katanu
  • ZATRE

Prihlasovanie

Žiaci našej školy sa môžu prihlásiť zapísaním v kabinete informatiky, ostatní zaslaním e-mailu na adresu kostalova[zavinac]gamca.sk

Prihlasovať sa môžete do 12.10.1012 alebo do naplnenia kapacity turnaja (v každej hre je maximum 24 hráčov)

Jeden súťažiaci sa môže zúčastniť turnaja iba v jednej hre. Ak zvýši čas a niektoré hry budú voľné, bude možné zahrať sa pre zábavu nesúťažne.

Štartovné

Štartovné je stanovené vo výške 1 euro na hráča.

Prihlásení súťažiaci

Carcassone

Por.č.MenoŠkola
1.Pavol KollárGamča
2.Martin KubertZŠ K. Čapka
3.Adam DenkeZŠ K. Čapka
4.David KopeckýZŠ K. Čapka
5.Martina VodvárkováZŠ Skuteč
6.Adélka SpilkováZŠ Skuteč
7.Matej KučeraGamča
8.Kornélia NemcováGamča
9.Jitka MuravskáGamča
10.Alexandra BaloghováGamča
11.Peter StrížGamča
12.Marek BednárikGamča
13.Karolína KulichováGamča

 

Blokus

Por.č.MenoŠkola
1.Lukáš PatrasZŠ K. Čapka
2.Michael BorákZŠ K. Čapka
3.Miroslav MudrochZŠ Skuteč
4.Jakub ParadaGamča
5.Barbara PulmannováGamča
6.Vojtěch DucháčekZŠ K. Čapka
7.Jan ZlatohlávekZŠ Skuteč
8.Alena PoláchováGamča
9.Ema SrnákováGamča

 

ZATRE

Por.č.MenoŠkola
1.Aneta PuskásováZŠ K. Čapka
2.Jakub TesařZŠ K. Čapka
3.Lucie KnoblochováZŠ K. Čapka
4.Jiří KnoblochZŠ K. Čapka
5.Michal ChrzZŠ K. Čapka
6.Petra StudenáZŠ K. Čapka
7.Michal VančuraZŠ K. Čapka
8.Monika VančurováZŠ K. Čapka
9.Dominik JenčaGamča
10.Damián OvečkaGamča

 

Dáma

Por.č.MenoŠkola
1.Zuzana BenešováZŠ K. Čapka
2.Ráchel DittrichováZŠ K. Čapka
3.Jan RiedlZŠ K. Čapka
4.Jaroslava UchytilováZŠ Skuteč
5.Petra KynclováZŠ Skuteč
6.Tran Binh Minh (Milan)ZŠ K. Čapka
7.Zuzana AdamovičováGamča

 

Ubongo

Por.č.MenoŠkola
1.Jakub KuhnGamča
2.Ondřej KuncZŠ K. Čapka
3.Zdeňka NovotnáZŠ Skuteč
4.Timka SzöllösováGamča
5.Nikola VígerováGamča
6.Matúš KubíkGamča
7.Sára KuťkováGamča

 

Osadníci

Por.č.MenoŠkola
1.Jakub RepášGamča
2.Juraj BodíkGamča
3.Anička Vu ThiGamča
4.Juraj MájekGamča
5.Filip ŠramkoGamča
6.Tomáš GondaGamča
7.Matej UhríkGamča

 

Copyright © 2007-2014 www.gamca.sk